MÖBLER / Möbler, övrigt / Blomsterbord 14577116
nr 1457 7116
Blomsterbord
Tidigt 1900-tal, Bemålad. Bredd: 70, djup: 40 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 28 mars 2022
kl 20:57:24
500 kr
700 kr
800 kr